Register

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Fundację Zielona Sowa z siedzibą w Sosnowcu kod pocztowy 41-200, na ulicy Modrzejowskiej 45 w celu rejestracji i korzystania z funkcjonalności portalu MyStudies.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych uczelniom, do których złożę aplikację oraz uczelniom potencjalnie zainteresowanych moją kandydaturą jako studenta.

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD admin@my-studies.com spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Fundacja Zielona Sowa z siedzibą w Sosnowcu kod pocztowy 41-200, na ulicy Modrzejowskiej 45. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ABI / IOD, Oskara Sznajdera na adres iod@my-studies.com. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

Tutorial jak się zarejestrować jako uczelnia